Vizyon

Savunma amaçlı kullanılacak olan telekomünikasyon araçlarına milli çözümler bulabilmek, bu alandaki dışa bağımlılığı azaltmak, çözüm amaçlı üretilmiş cihazların takibini sağlamak; sürdürülebilir çözümler bularak ilerleme kaydeden ve tercih edilen bir firma olmak.

Misyon

Telekomünikasyon alanında; yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerine, özellikle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, yaratıcı aynı zamanda güvenilir ürünler ve çözümler sunmak. Türk askeri sanayinin dışa bağımlılığını azaltacak çalışmalar yapan lider şirketlerden biri olmak.

Hakkımızda

Firmamız elektronik ve yazılım tabanlı olarak, daha çok savunma sanayine hizmet vermek üzere kurulmuştur. Telsiz, radar, INF, INS, ECM cihazlarının PCB tasarımını ve bakım- onarımını yapmaktayız. Firmamız özellikle Kuvvet Komutanlıklarının ambargo nedeni ile temin edemediği elektronik kartların tamiratını yapmaktadır. Tamir edilemeyen elektronik kartlar ise çizilip, yeniden dizgisi yapıldıktan sonra teslimatını yapılmaktadır.
Firmamız kuruluş itibarı ile ODTÜ VE Ankara Üniversitesi Teknokent yerleşkelerinde 1’er laboratuvar ile AR-GE ve bakım- onarım faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca ABD New York’ta Stafc, Inc. adı altında organik bağımız olan diğer bir kuruluşumuz mevcuttur.
Firmamız hali hazırda Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Lojistik Komutanlığı envanterindeki saha telsizleri olan link telsizleri ve RF yüksek frekans telsizlerinin bakım- onarımını yapmaktadır. Millî Savunma Bakanlığına bağlı Askeri Fabrikalar Müdürlüğü ve Tersaneler Genel Müdürlüğünce takibi yapılan Hava Savunma ve Radar Sistemlerine ait elektronik ekipmanlarının bakım onarım faaliyetlerinde hizmet vermektedir.
Firmamız 2020 itibari ile ABD’deki bir telekomünikasyon firmasına tasarım hizmeti olarak VCO (Voltage Controlled Oscillator) hizmet ihracatı yapmıştır.

SHOPPING CART

close